De achttiende Miss Tuning kalender is klaar

Dertien foto’s van Vanessa Knauf met geweldige auto’s in Oostenrijk

Majestueuze Alpenpanorama's, prachtige locaties en tal van meesterwerken uit de auto-industrie: dit alles werd in het juiste licht gezet als achtergrond voor de fotoshoot van de kalender van dit jaar met de Miss Tuning van 2019, Vanessa Knauf. Playboy-fotograaf Andreas Reiter fotografeerde de 23-jarige Duitse student fitnesseconomie in Oostenrijk van 17 tot 31 juli.
"Het was echt een geweldige ervaring. De scenische achtergronden voor de opnames waren als een droom en de samenwerking was gewoon onberispelijk", aldus de First Lady van Tuning World Bodensee.
Naast de eer om de titelhouder en ambassadeur van de tuningscène te zijn, is de jaarlijkse fotoshoot een van de bijzondere hoogtepunten voor Miss Tuning. De aandacht ging uit naar dertien ontzaglijk getunede autocarrosserieën - van een donkergroene Audi R8 tot een Mustang en een geweldige Jeep. Allemaal straalden ze in de zomerzon met Knauf, terwijl Andreas Reiter hun pracht en praal in de adembenemende Alpine setting vastlegde. Vanessa Knauf werd voor een afwisselende omgeving geplaatst, van het Neusiedlmeer tot het bergachtige Tirol en de schilderachtige provinciehoofdstad Linz.
Geïnspireerd door de toonaangevende Style Mile van Tuning World Bodensee, bieden de kalenderbeelden de fans ook de mogelijkheid om te genieten van buitengewone velgen en unieke carrosserieën, voornamelijk van Duitse fabrikanten zoals BMW, Mercedes-Benz, Audi, VW en Porsche.
Vanaf 10 oktober 2019 kunt u op de homepage van de website van Tuning World Bodensee de glanskalender met beperkte oplage bestellen.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden