Partnercontent Carrosserie spuitapparatuur

Onderhoud en duurzaamheid troef bij Inplasco

Uitzonderlijke herstelservice en milieuvriendelijke stikstoftechnologie

Inplasco bedrijfsfoto

Als specialist in de verkoop en installatie van poeder-, natlak- en straalapparatuur omarmt Inplasco alle facetten van het lakproces, van voorbehandeling tot afwerking. Met een waardevolle inzet op onderhoud en herstellingen blijft Inplasco hun kwalitatieve gamma steeds uitbreiden met innovatieve oplossingen van de grootste topmerken. Ontdek hun nieuwste aanbod, waaronder de duurzame Nitrowise stikstofspuitverf, op stand C12 in hal 6 van AutoTechnica.

27 oktober 2023

Total system supplier

Met meer dan 45 jaar aan ervaring realiseert Inplasco totaalprojecten voor laktoepassingen in de carrosseriewereld. Dankzij hun vlotte service worden spuitcabines van A tot Z voorzien van de nodige invulling en randapparatuur, waaronder filters, pistoolreinigers en andere onderhoudsproducten. Bovendien is Inplasco ook steeds beschikbaar voor herstellingen van pompen, pistolen en toebehoren. Zelfs materialen van concullega’s nemen ze met plezier onder handen.

Milieuvriendelijk spuiten met Nitrowise

Nitrowise Inplasco toestel

Kromavis is een Italiaans bedrijf dat gespecialiseerd is in stikstoftechnologie voor zowel pneumatische, elektrostatische als roterende verfprocessen. Hun producten optimaliseren niet alleen het verfproces, maar ook de productiviteit van de gebruiker. Zo maakt de innovatieve Nitrowise spuitverf gebruik van geïoniseerde stikstof in de plaats van perslucht. Dit resulteert in een hogesnelheidsspuitpatroon, betere transferefficiëntie en een reductie van coatingfouten.

Met de Nitrowise spuitverf van Kromavis voegt Inplasco dus een duurzame ontwikkeling toe aan hun gamma. De aanzienlijke vermindering aan VOS-emissies garandeert een milieuvriendelijk verfproces waarbij tot wel 30% verf gespaard kan worden. Bovendien wint de spuiter ook aan tijd dankzij de verkorte applicatietijd, hogere lijnsnelheid en snellere kleurverandering in de poedercoating.

INPLASCO
LAAGSTRAAT 65
9140 TEMSE
+3237109400
michel@inplasco.be
www.inplasco.be
Logo - Inplasco

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
company corner

INPLASCO

LAAGSTRAAT 65, TEMSE 9140
CarrosseriegereedschapCarrosserieGroothandel gereedschapswerktuigenElektrische gereedschappenMeet- & regelapparatuurSchurenLak-, spuit- & dompelinstallatiesPoederspuitinstallatiesReiniging & ontvettingStraalinstallatiesIndustriële machinesMetaalbewerkingIndustriële afplakmiddelen & tapesVerfspuitapparatenSchuurmiddelenOppervlaktebehandelingLakvervenVerven & lijmenTransportsystemen

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden