Partnercontent Ontstekingen

Smeermiddel voor het keramische gedeelte van de bougie

Dat is vet…

U heeft het wellicht al voorbij zien komen, maar wat is het nu eigenlijk?

Dit is vet:

Niterra 2RP foto 1

De huidige generatie hoge compressie turbomotoren stelt andere eisen aan de bougies dan in het verleden: één van deze technologische ontwikkelingen is het keramische gedeelte, dit is namelijk glad en niet meer geribbeld.

Een gevolg van deze nieuwe technologie is dat wanneer het keramisch gedeelte niet wordt ingevet met het juiste smeermiddel, de bobines tijdens het volgende onderhoud beschadigd raken.

Om de juiste montage van deze moderne bougies te benadrukken, heeft Niterra een smeermiddel laten ontwikkelen in een potje met een kwast die eenvoudig te gebruiken is.

Niterra 2RP foto 2

Gratis via Bedangkt

Hoe kunt u zo'n potje smeermiddel bemachtigen? Heel gemakkelijk! Meld u vóór 1 september 2024 (gratis) aan voor ons loyaliteitsprogramma Bedangkt (www.bedangkt.be) en u ontvangt van ons vóór 1 oktober 2024 automatisch een potje op het door u geregistreerde adres.

Bestaande leden kunnen een e-mail naar info@bedangkt.nl sturen om een potje aan te vragen.

Klik hier om de demonstratievideo van het smeermiddel te bekijken!

Niterra 2RP foto 3

Met meer dan 80 jaar ervaring in de sector is Niterra de grootste ontstekings- en sensorspecialist ter wereld, met OE-fabrikanten, de aftermarket en de industrie over de hele wereld als klant. Niterra biedt naast uitgebreide technische trainingen ook via diverse kanalen technische ondersteuning en informatie over onze producten en ontwikkelingen.

NITERRA
HARKORTSTRASSE 41
40880 RATINGEN
+492102974102
info@ngkntk.de
www.ngkntk.de

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
company corner

NITERRA EMEA

BALCKE-DURR-ALLEE 6, RATINGEN 40882
Ontstekingen

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden