Partnercontent Garage

CUPRA opent nieuwe hotspot in Brussel met unieke ervaring

CUPRA, het jonge automerk uit Barcelona, staat bekend als een uitdager op de markt en opent nu haar nieuwe hub in Brussel. Met deze stap wil CUPRA zich onderscheiden door shoppertainment aan te bieden. Klanten van vandaag willen niet alleen informatie online vinden, maar ook een maximale beleving in alle aankoopkanalen ervaren. In de CUPRA GARAGE in the City in Brussel kunnen bezoekers genieten van een uniek gamma aan wagens, testritten, food en drinks, en een interactieve expo.

16 oktober 2023

CUPRA opent nieuwe hotspot in Brussel 1

Wereldwijd transformeren vooruitstrevende autodealers hun verkoop- en servicenetwerk naar echte ontmoetings- en belevingsplaatsen. CUPRA is een van de eerste merken in België die deze weg inslaat. De CUPRA GARAGE in the City staat volledig in het teken van de bezoeker. Of je nu een CUPRA-tribe member bent of niet, iedereen is welkom om het volledige gamma elektrische en hybridewagens te ontdekken, terwijl ze ook kunnen genieten van een ontspannende expo- of horeca-ervaring.

Het vertrouwen van consumenten, vooral van de aankomende generatie, is essentieel voordat zij een merk kopen. Daarom speelt CUPRA in op de behoefte aan meer beleving en shoppertainment in fysieke showrooms. Het merk wil niet alleen communiceren, maar ook inspireren en verbinden.

In de CUPRA GARAGE in the City kunnen bezoekers ontspannen en genieten van een lekker drankje of een smakelijke lunch in samenwerking met Léopold Café. Op de benedenverdieping is er actie en verwondering te vinden met Atlantis – The Immersive Odyssey. Deze interactieve expo van ActiveMe neemt bezoekers mee naar de verzonken stad Atlantis met behulp van interactieve ruimtes, virtual reality en 3D-avatars.

CUPRA opent nieuwe hotspot in Brussel 2

CUPRA GARAGE in the City is niet alleen een plek om auto's te ontdekken, maar ook om te werken, vergaderen, evenementen te organiseren, kunst en muziek te ervaren. CUPRA wil deel uitmaken van de leefwereld van haar klanten en actief bijdragen aan hun ervaringen.

Bovendien kunnen bezoekers in CUPRA GARAGE in the City de CUPRA Tavascan bewonderen, de nieuwste elektrische SUV van CUPRA, die in mei in Berlijn werd gepresenteerd. Van vrijdag 20 tot zondag 22 oktober kan de auto daar voor het eerst in België worden bewonderd. Bestellen is mogelijk vanaf lente 2024.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
company corner

D'IETEREN AUTOMOTIVE SA/NV

Maliestraat 50, BRUSSEL 1050
Mobility business solutions